Kedim Kakasını Tuvaletinin Dışına Yaptı

Rabia77

Merhabalar kedim son zamanlarda çok kilo aldığı için mamasından biraz kıstım ve o da ertesi gün kakasını kabının dışına (yanına) yapmış. Beslenmesini nasıl azaltabilirim ve bu hareketini tekrar yapar mı? Yaparsa nasıl önleyebilirim?

1 CEVAP

reinefee17

Biz de aynı durumu yaşadık ama mama kaynaklı mış kum değiştirdik bence mamadan kısmanızla alakalı bir durum değil davranışsal olabilir ya da bir hastalık belirtisi ama zaten bir kez yapmış gözlemleyin bence