Tuvalet Yaparken Bagirma

betulbakioglu

kedim kumuna gidiyor kazarken yuksek sesle bagiriyor 1,2 kerw sonra oturuyor yine bagiriyor kalkip kazmaya bwsliyor yine en sonunda yer bulup oturup bagirmadan normal yapiyor endiselenmeli miyim?

6 CEVAP

Selenay1

Genelde zorlandıkları, canları acıdığı zaman bağırırlar ve bunu da iş ciddiye binmeden yapmıyorlarmış belli etmiyorlarmış. Kabız olabilir ya da idrar yolunda onun canını acıtan bir sıkıntı olabilir veterinere götürmelisiniz

gece18

Kabız olduğunda yapıyordu benimkisi.

betulbakioglu

kabız da değil aslinda tuvaletini yaparken bir sorun yok kumunu kazarken bagiriyor

Efekilic

İdrar yolu tıkanıklığı olabilir acil vete götürün

NorthNight

İhmal etmeden veterinere danışın.

betulbakioglu

tesekkurler cevaplariniz icin yarin veterinere gidecegim