Acill Bakabilir Misizni

betulbakioglu

kedimi tuvalet yaparken izliyorum gecirdigi agir hastaliktan sonra arada kumunu kazarken bagiriyor oturuyor 1 sn sonra kalkip bagiriyor en sonunda oturuyor normal sekilde cisini yapiyor ciddi falan dediler moralim alt ust oldu yeni patroyu atlattik akil verin bana nokursunuz ogrenciyim daha onceki hastaliginin borcu bitmedi yeterki athenam iyi olsun ama sürekli hasta:(

7 CEVAP

bademthecatt

Geçmiş olsun idrar yollarında problem olabilir geç olmadan bir hekime danışsanız iyi olur

Gimlihanim

Bu dediğiniz idrar yolları ile ilgili hastalıkların belirtisi. Umarım ciddi bir şet değildir. Ama geç kalmadan bir veterinere danışın derim. İdrar miktarı nasıl, kaç kere yapıyor? Takip etmenizde fayda var.

Anonymus985465

Hiç vakit kaybetmeden veterinere götürün. Aynı semptomlarla evladımı veterinere götürdüm. İdrar torbası strüvit taşı ile doluydu. İdrar yolu tıkanmıştı. Ayrıca bağırsağını yavancı bir cisim tıkamıştı.

betulbakioglu

yarin getirecegim tesekkur ederim umarim hicbirseyi yoktur:( sizlere gecmis olsun

betulbakioglu

@gimlihanim gunde 2,3 kere orta boyutta yapiyor

betulbakioglu

az once yapti idrarini bagirma vb yoktu normal yapti

aslihan_e

Kısır mı? Kızgınlıkta da öyle yapabiliyorlar ama böbrek rahatsızlığı gibi ciddi sorunlar da olabilir. İdrarda köpürme var mı bakın. Bir de bir hemogram baktırabilirseniz iyi olur. İdrar yollarında iltihap varsa bakteri çıkar kanında. Size indirim yapabilecek bir vet bulsanız iyi olur. Ama kısır değilse ve yetişkin erkek kediyse bu davranışın kızgınlıktan gelme ihtimali de büyük.