Sokak Kedisi Mama

Anket

Goody etli kedi maması
(0 oy)
King kuzulu kedi maması
(13 oy)
Toplam (13 oy)

Bu mamalardan kullanan var mı ? Fikirlerinizi merak ediyorum. Sokak kedileri için alacağım.

8 CEVAP

dilanbulent

Aklınız varsa Goody isimli mamadan uzak durun zaten internetten araştırırsanız şikayetleri görürsünüz sakın almayın

Kontesiim

Goody almayın lutfen kedilerin nadir yediği mamalardan beğenerek tüketmiyorlar ve içeriği de berbat :( micho ve mito alsanız daha iştahlı yerler emin olun. Bonacibo da kullanabilirsiniz. Ancak maddi gücünüz el veriyorsa biraz daha kaliteli mamalarla da besleyebilirsiniz.

aslihan_e

King'in kuzulu değil de balıklı olanı kediler tarafından daha çok tercih ediliyor.

Boz2020

Merhaba , dışarıdaki canlar için Lider'in Proline ve Bonnie'sini denedim. Şimdi M**ros indirimiyle aldığım Friskies veriyorum. Proline kadar beğenmiyorlar :) Yine de bir gün sonra gittiğimde mama kapları boşalmış oluyor. Galiba King markası da Lider Pet Food'dan o yüzden ben King markasını denemenizi öneririm.

Goody den ben de emin olamamıştım yerler mi diye içerik bakımından da. Normalde vancat mystic vs kullanıyorum bu ay bütçem kısıtlı olduğundan king mamayı deneyecegim çok teşekkür ederim.

AhsenAise

King balıklı ya hayır diyen sokak canı pek görmedim ,malum ekonomik şartlar nedeniyle geçiş yaptığım ve güzel geri dönüş aldığım bir mama,arada ciğer tavuk vs verin tmmdr

bademthecatt

Mito kullanıyoruz memnunuz bir bakın isterseniz goody almayın king hiç kullanmadık bilmiyorum ama kediler kırmızı et sevmediği için kingin tavuklu veya balıklı mamasına bakabilirsiniz

Merkan

Goody bu ay aldım ben baya uyguna bulmuştum ama kediler maalesef sevmedi yiyorlar ama az.. 15 kilo almıştım birde . bence denemeyin bile.. mito yu baya sevmişlerdi. King i denemedim