Çip Konusu Hakkında

eneskolon

herkes çipin zorunlu olmadığını sormuş fakat ben birazda sağlık yönünden düşüneceğim şimdi bu çip zorunlu olduğu için herkes yaptırmak zorunda orasını anladım fakat bu çipin uzun vadede yavrularımıza bir sorunu olurmu o kafamı karıştırdı sonuç olarak vücuduna enjekte edilecek bir şey kanına karışacakmı tahminimce küçük bir menda uzun süreli durmtal parçasıdır kaası veya kana karışmıyorsa vücudunda uzun süreler durması herhangi bir sağlık sorunu yaratabilirmi ilerde konu hakkında detaylı bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

6 CEVAP

BeyzaDemirtas

Pirinç tanesi kadar ve deri altında kalıyor. Herhangi bir sağlık sorunu yaratmaz. Bu yılın sonuna kadar yaptırmak zorunlu. Sistemli olarak sürdürülebilirse bence gerekli ve hatta geç bile kalındı.

eneskolon

çip taktırmanın zorunlu olmasını sormuş diyecektim kusura bakmayın yanlış yazmışım

eneskolon

Anlamadığım bir şekilde cümleler devrik olmuş hep düzelterek tekrar yazıyorum :) bu çipi mecburen yaptıracağız orasını anladım fakat bu çip sonuç olarak vücuduna enjekte ediliyor küçük bir metaldir büyük ihtimalle tam bir bilgim yok vücudunda durması veya karışıyorsa kana karışması ilerleyen süreçte herhangi bir sağlık sorununa yol açabilirmi bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Yusuf1672

Cidden bu çip olayı mecburi olmasıda saçma olmasıda herhangi bir sağlık sorununa neden olacağını zann etmiyorum.

Yusuf1672

Cidden bu çip olayı mecburi olmasıda saçma olmasıda herhangi bir sağlık sorununa neden olacağını zann etmiyorum.