Sağlıklı Ve Lezzetli Kısır Mama

bademish

Anket

Proplan Somonlu Kısır
(7 oy)
Sanabelle Urinary
(5 oy)
Sanabelle sterelised Kısır Mama
(8 oy)
Toplam (20 oy)

Kızmın böbrek sağlığı ve genel sağlığı için ( böbreği hastalanan çok yavru görüyorum son zamanda ) hangisini kullanmalıyım? Hangisinin değerleri daha iyi? Sanabelle kullanıyoruz hala yavru kedi mamasından urinary kısır maması gibi kullanılır mı? Yorumlarınız çok değerli diğer önerilere açığım

9 CEVAP

Quinttet

Proplan almanızı kesinlikle önermiyorum.

Selenay1

Proplanın içeriği çok kötü sanabellede de kısır bir kediye urinarydeki yağ oranı fazla gelebilir bu üçü arasında içerik olarak en iyisi sanabelle kısır

Palyaco

Urinary tavsiye ederim tüm ırkları kullanabilir kisir veya yetişkin veya yavru

Selenay1

Brit care urinary var hem kısır mama hem de içeriğinde idrar yolu destekleyici besinler var fiyat olarak sanabelle ile yakınmış bu mamada mesela daha çok et var bu da çok iyi bir şey buna da bir bakın bence bir de vetenirler kısır kediye yetişkin verilmemeli diyor bu konuda da internetten okuyabilirsiniz kesin karar vermiş olursunuz bir de oylamaya bakmayın lütfen proplanın içinde çok az et ve sadece 1 tane ek besin var brit care ve sanabelle daha çeşitli ve daha çok et bulunan mamalar

bademish

Şu anda hepsi benim için uygun arkadaşlar. Tam karar veremedim ama urinary yağ oranı yüksek denildi. Kısır mamasının içeriği bana da temiz gibi geliyor hem de tavuklu kızımın en sevdiği. Sanabelle kısır mamasına daha yakınım şu an. Ya da urinary ile bir karşılaştırmasını yapıp kendi çapımda ondan kullanabilirim.

bademish

Çok teşekkürler yorumlarınız için arkadaşlar. Sanabelle'den devam edeceğim çok yüksek ihtimalle. Proplanı arkadaşım önermişti hiç içeriğine bakmadım size sormak istedim. Sanabelle'ye güveniyorum umarım beğenir bizim kız da

cat_expert

Kediniz severse sanabella daha iyi bir seçenektir.

Biz de kedimizi kısırlaştırdıktan sonra sanabelle kısır mama tercih etmiştik ama hiçbir şekilde ağzına sürmedi, yaş mama ile karıştırıp denedik yaş mamayı itinayla ayırıp yedi ama kuru mamadan bir tane bile yemedi.