Kedim Evin İçine Çiş Yapmaya Başladi

milkans

Merhaba arkadaşlar 10 aylık scotish silver kedim erkek, bu aralar evde sağa sola çiş yapıyor sanırım emin değilim kızgınlıktan kokuda bırakıyor olabilir ama çiş kadar sıvı bırakıyor. Bu normalmi? Kısırlaştıracağım zaten ama veteriner arayışındayım ankara içinde

4 CEVAP

betulbakioglu

ankarada dorukgiller guler yuzlu ve cok isine duskun bilgili insanlar youtube kanallari var bakabilirsiniz dobida diye

eneskolon

Normal en kısa sürede kısırlaştırılması lazım yoksa alışkanlık haline gelebilir

Seydagulec_

Ankara'da oturan arkadaşım Dorulgiller veteriner kliniğinde kedisini kısırlaştırdı çok memnun kaldı orada yaptırabilirsiniz fikir vermek istedim :))

Palyaco

Koku bırakıyor kizginliktan kisirlastirana denk birakicak