Mama Seçimi

elifdogann

Anket

N&D
(5 oy)
Orijen
(6 oy)
Acana
(2 oy)
Toplam (13 oy)

7-8 aylık kızıma proplan mama kullanıyorum yavru kedi maması olarak bulabildiğim ilk oydu ama şimdi daha iyi alternatif mamalar olduğunu gördüm sizce hangisi daha iyi? Ve ya yazdıklarımdan farklı önerebileceğiniz mamalar varsa onları da yazabilirsiniz. Bu arada Acana'nın yavru kedilerede verilebilecek maması hangisi o konuda da bilgilendirebilirseniz sevinirim :)

3 CEVAP

Zehramira

Acana grasslands, acana pasifica orijen içinde orijen cat&kitten ve six fish

Zeynepker

Ben N&D mama tavsiye ederim hepsinin içeriklerine baktım ve en verimlisinin N&D olduğuna karar verdim. Bende kedimde yavru kediler için olan(0-12 ay) narlı ve tavuklu tahılsız mama kullanıyorum ancak yinede karar sizin

Zeynepker

Hangi mama olursa olsun kedinizin yaşına ve durumuna uygun mamayı almayı unutmayın.:)