Nutri Feline Hakkında Bugün Hediye Geldi Yasmamalariyla

Palyaco

Nutri feline hakkında bugün Hediye geldi yapmamaları ile tesekkurler petlebiye az önce biraz bizim waffl verdim severek yedi tabi bizim waffl kisir oyuzden az verdim dışarıdaki canlara biraz verdim cok sevdiler doydular artık gerisini 3 gün süreyle veririm dışarıdaki canlara nutri feline yasmama bunlar hem sulu hem guzel ilkkez deniyorum bence çok iyi bizimki suyunu yaladı yuttu nutri feline firmasına ve buna vesile olan pdtlebiye tesekkurler

3 CEVAP

Sezgek

çok ilginç benim kedim seçici değildir beğenmese bile açıkınca mamasını mutlaka yer ama nutri feline i ağzına sürmedi asla yemedi açlıktan kavruldu yine yemedi diğer konservesini sokakta bir cana verdim o da kokladı bir iki yaladı bıraktı bence iyi bir mama değil izlenimi yarattı bende tabi sizin verdikleriniz bayılarak yemiş ama dikkat edin ben kendi kızıma verdiğim mamasında kılçık görmüştüm

Palyaco

Bizimkide suyunu içtiği sadece ama dışarıdakiler silip süpürdü cok aclardi ondan demekki

Oqrenerde06

Güle güle yesinler afiyetler olsun:):)