Matisse Kedi Maması Nasıl

ibisaski

N&d düşük tahilli kullanıyorum biraz daha uygun olabilecek mamalara baktığım da matisse yi gördüm sizce çok fark var mi ? Kendimi zorlayıp n&d almaya devam mi matisse de denenebilir mi ?

2 CEVAP

Zeynepker

N&D mamaları matisse mamalarına göre çok daha kalitelidir ben kendi kedim için N&D nin tahılsız olanını kullanıyorum.ancak denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum.Yinede durumunuz uygun ise N&D’nin mamasından devam etmek kediniz için en iyisi olacaktır.

sebii

Ben hem N&D hem de Matisse mama kullandım. İkisi de gayet güzel mamalar. Hatta Matisse’yi daha uzun süre kullandım ve kedilerim uzun tüylü cins olmasına rağmen tüylerindeki dökülme neredeyse yok denecek kadar az ve parıl parıl. Tuvalet konusu da yine iyi bir durumda. Sindirimi kolay. Ben öneriyorum yani. Durumunuz düzenlene kadar kullanabilirsiniz. Yapısı da N&D mamayla aynı boyutta ve şekilde. Kediniz yadırgamayacaktır :)