Sokak Kedisi Anne Kediyi Yakalama

ipir

Site bahcemizde baktigimiz anne kediyi yakalamaya calistim bugun ama olmadi cok ugrastim hayatta yanima yaklaşmıyor zaten nasil yakalayabilirim bunun icin mamasina katacagim bir ilac vs var mi

3 CEVAP

Siyamask

Sizi izlerken taşıma kutusunun içine yaş mama döküp yavaşça kutuyu yanına bırakıp bekleyin. Kutuya girdiği an kapatırsınız. Bunu youtube da izlemiştim ✌

Busraskanli

Merhaba:) hırçın kedileri yakalamak çok zor oluyor benim de başıma geldi. Ben kendime göre bir çözüm bulup halletmiştim. Zemin katta oturuyorum ilk önce mamayı cama gün gün yaklaştırarak kediyi cama gelmeye ve kendime alıştırmıştım. Taşıma kutusunu da camın önüne koymuştum. Sonra kutunun içine mama koymaya başladım. Ordan yemeye başladığında direkt kapağı kapatıp götürmüştüm. Boxın sağlam olmasına dikkat edin benim yakaladığım kedi kapağa vura vura kapağını açmıştı. Bir sonraki yakaladığımda yol boyu kapak kısmını karnıma dayayarak götürmüştüm:)

ipir

Denedim asla yaklasmadi kedi yakalama kapani ile deneyecegim insallah ise yarar