Kedime Nasıl Uyku Düzeni Sağlayabilirim

aliyea

Yavru Kedim geceleri hiç uyumuyor nasıl düzen sağlayabilirim

2 CEVAP

gece18

Kendiniz sağlayamazsınız. Büyüdükçe kendi kendine hallolacaktır. Benimkide hiç uyumazdı yavas yavas uyur oldu. Sadece 4-5 gibi uyanıp az oynar tekrar sızar.

poverpuff

oyun , ayrıca yedigi mamaların da enerji tablosunu inceleyin. kaç aylık bilmiyorum ama enerjiyle de ilgili olabilir. malum çok kalori tüketiyolar. veterinerinize bir danışın. bir de insan bebegi gibi de düşünebilirsiniz. bebekken her canlı kıpır kıpır hareketlidir. uyku düzeni olmaz.mevsim de tam hareket zamanı 👍 zamanla düzelecektir 🐈