Kedimin Üst Dudağı Kızardı

Ece14

Kedim 1 yaşında,1 aydır mantar ve egzamanın ilerlemesini durdurmak için ilaç kullanıyoruz.Bıyığının yanında mantardan kaynaklı bi dökülme vardı ama bugün ağzında üst kısımdaki kızarıklığı farkettim.Ayrıca alt dudagının altındaki tüyler sanki dökülmüş gibi mi yoksa normal mi? Daha önce başına gelen veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen acil

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Geçmiş olsun ...

Bizim de başımıza geldi ama mantardan dolayı değil

Benim kız çok meraklı olduğundan dolayı ütü yaparken 1 dakikalığına yanından ayrıldım
Gitmiş sıcak ütüyü kokluyor o sıra biraz yanmış buz krem vs. Uyguladım ertesi gün aynı sizin kedinizin dudağı gibi olmuştu 1 hafta da anca geçmişti.

Acaba sizin kediniz de mi sıcak birseye temas etti?

Eğer öyle bir durum yoksa veterinere uğrayın ins önemli durum yoktur