Yetiskin Köpeklere Tuvalet Eğitimi Veriliyormu Verilmez Diye Biliyorum Kucukken Nasıl Alistiysa Ole

PATIVER

Yetişkin köpeklere tuvalet eğitimi veriliyormu verilmez diye biliyorum küçükken nasıl alıştıysa ole gider diye biliyorum yanlışmıyım

3 CEVAP

dollfacepersian

Hayır, eğitimin yaşı yoktur. Hatta yetişkin köpeğin kasları geliştiği için çok daha rahat tuvaletini tutar ve daha rahat öğrenir. Sizin deyisinizle yanlışsınız yani

Zeynepker

Hayır her yaşta köpeğe tuvalet eğitimi veya herhangi bir eğitimi verebilirsiniz.Sadece yetişkin köpekler daha çok sabır ister

Zeynepker

Bu arada dollfacepersian’ ın dediğindede haklı