Apartmanda Yaşamı İçin En Uygun Köpek Irkları Hangileridir ?

hasan_m

Anket

Dalmaçyalı
(2 oy)
Alman Çoban Köpeği
(2 oy)
Akita İnu
(0 oy)
Sibirya Kurdu
(2 oy)
Alaskan Malmute
(0 oy)
Border Collie
(6 oy)
Lagotto Romagnolo
(0 oy)
Chesapeake Bay Retriever
(0 oy)
Toplam (12 oy)

Anketdekilerden seçseniz daha iyi olur çünki bu ırkları daha çok beyniyorum beynmediğim ırkla bakmam.ama kendi fikrinizi de yazın bi zahmet

3 CEVAP

eren

çoban köpekleri gibi açık alana ve bol egzersize ihtiyacı olmayan köpekler uygundur apartman hayatına. akita inu, alaskan malmute ve Alman çoban köpeği çok uygun durmuyo şu durumda.
Border Collie çok akıllıdır

hasan_m

Ama bazı bilgilere baktığımızda Alman Kurdunu Akita inu fln bu köpeklere yeterli egzersiz yaptırıldığı sürecinde çok da problem çıkmayacağını söylüyor.

eren

elbette beslenemez değiller besleyen illa ki varı bu köpekleri ev içinde ancak yeterli egzersizi her gün yaptırmak şart bunu göze alıyorsanız eğer olur olmaz diye bir şey yok :)