Natura Kedi Maması

MsBidik

Anket

Brit Care-Brit Premium
(9 oy)
Natura
(1 oy)
Toplam (10 oy)

Öncelikle hayırlı kandiller. Sorum şu daha önce Natura kedi mamasını kullanan deneyen oldu mu olduysa olumlu olumsuz yönlerini söyler misiniz?

5 CEVAP

Lils

Brit care kullanıyorum memnunum bence brit care tercih edin ve geçiş sürecinde kefir verebilirsiniz

gokhansultan

içerik olarak Brit Care>Brit Premium>Natura. Kedinize iyi gelirse kesinlikle brit care yani :)

izmirle

Natura yerli malı yurdun malı bir mama brit care Çek cumhuriyeti menşeii brit care kullandım kedilerime yaramadı ama Yinede natura yerine tercih edilebilir. Bir çok mama arayışından sonra şu anda prochoice kullanıyorum sizde bu mamaya şans verebilirsiniz.

bademthecatt

Yazdıklarınızdan önceliğim brit care olurdu bizde rotasyonumuza eklemeyi düşünüyoruz brit premiumda olabilir ama brit care bütçeniz yetiyorsa ve iyi gelirse ondan devam edin

MsBidik

Tesekkurler önceligim Brit care :)