Bursa’da Alanında En İyi Ortopedist Doktor Önerisi?

Dumirin

Kedimin kalçasındaki kırık yanlış kaynadığı için ameliyat edrbilecek alanında başarılı ortopedist doktora ihtiyacımız var lütfen yardım edin

7 CEVAP

pablopicasso

AkademiVet

Doç Dr. Nureddin Çelimli

https://instagram.com/nureddincelimli?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Dumirin

Çok çok teşekkür ederim

Dumirin

Üstte kalsın

bademthecatt

Geçmiş olsun kalçası kırık bir kedimizi iyileştiren ersin hocamıza bir göstermenizi tavsiye ederim armilla veteriner kükürtlü şubesi ersin canpolat işinde çok iyi deneyimli bir hekimdir
Birkaç tanıdığımdanda akademi hayvan hastanesinde nureddin çelimli hocadan olumlu geri dönüşler duymuştum onada bir danışabilirsiniz belki

pablopicasso

Instadan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun

pablopicasso

#Dumirin

Rica ederim.

bademthecatt

Rica ederim umarım biran önce sağlığına kavuşur🌸