Nutri Yaş Mamam Sahte Mi?

Tugbasszz

Merhaba ben ilk kez T R E N D Y O L D A N yaş mama aldım normalde aldığımdan çok uyguna alınca orijinalliğinden emin olamadım. Yaş mama da sahte oluyor mu bilmiyorum ama önceden aldıklarımının da görünüşünü unuttuğum için kullananlar bir bakar mısınız orijinal görünüyor mu?

5 CEVAP

Poncimin

Nutri Feline yaş mamaların paket tasarımı yenilendi. İçerik kısmı büyük oranda hala aynı sadece analiz değerleri birazcık değişmiş. Ayrıca önceden taurin ilavesi yoktu yeni paketlere taurin ilavesi de eklenmiş. Sizin aldığınız yaş maması yenilenmiş olanlardan, orjinal. Nutri Feline'nin sitesinden de bakabilirsiniz:

https://www.nutripetfoods.com/tr/kedi-mamalari/konserve/kitten-tavuk-etli-ve-ton-balikli/

Eski İçerik:

Taze etler (tavuk eti %38, sığır eti %5), ton (%14), somon yağı, vitamin ve mineraller, su.

Ham protein %10, ham yağ %5, ham lif %0,2, ham kül %2,6, nem %81.

Yenilenmiş İçerik:

Tavuk Eti %38, Ton Balığı %14, Sığır Eti, Somon Yağı, Vitaminler ve Mineraller, Taurin 200mg/Kg.

Ham Protein %10,9, Ham Yağ %6, Ham Lif %0,5, Ham Kül %1,5, Nem %80,1.

samcoo25

Bende t r e n d y o l dan defalarca kez aldım, daha uyguna geliyor orijinal ürün rahat olabilirsiniz .. Sktler aynı 👍

latte9

Bu marka değil ama farklı mama markalarını t ren dyol dan alıyorum ben

Dkd

Sahte değildir sanmıyorum ben de alıyorum. Rahat olabilirsiniz.

Lils

Orijinal bu ürün. Piyasada sahte yaş mama çıksa bile çok nadir