Kedim Buzdolabına Atlamaya Çalıştı Ve Düştü Üstüne Basıyor Ama Bir İki Adımdan Sonra Kasılıyor Ayağı

Neslish

Kedim buzdolabına atlamaya çalıştı ve düştü ürkek bi şekilde üstüne basıyor ama bir iki adımdan sonra kasılıyor ayağı

6 CEVAP

aslihan_e

Yarın veterinere götürün. Burda kimsenin ultrasonu röntgeni yok maalesef.

gabomb

Kediniz kaç aylık? Kilolu bir kedi mi?

Neslish

Veterinerim şişme olmadığı taktirde getirmene gerek yok dedi. Dinlenmesi gerekiyormuş. 3 yaşında 5 kilo

Neslish

Veterinerim şişme olmadığı taktirde getirmene gerek yok dedi. Dinlenmesi gerekiyormuş. 3 yaşında 5 kilo

Neslish

Veterinerim şişme olmadığı taktirde getirmene gerek yok dedi. Dinlenmesi gerekiyormuş. 3 yaşında 5 kilo

martuyl

Benimkinin de kolu buzdolabının kapagına sıkışmıştı :D Şişme olmadı, ustune basamama durumu da olmadı ama gece boyu sendelemişti birkaç adımdan sonra. Ertesi gun veterinere göturdum röntgen falan çekmedi, aynı size dedigini söyledi, eliyle muayene etti "bu çocuk çok yaramaz bişi" dedi yolladı :D Sendeleme de ertesi gune geçti zaten.