Evden Atılmış Kedi İçin Ömürlük Yuva

Buketdur

Merhabalar daha önce şiddet görmüş çok korkak ve bir o kadarda agresif british bir kedi var ona yuva olmak istermisiniz defalarca yuva değiştirmiş istenmemiş son sahibi masraflarından ve çocuğunu korkuttuğu gibi bahanelerle bırakmış günlerce boxsın içinde kalmış ömürlük yuvası olmak istermisiniz benimle kalmasını çok isterim ama şu şartlarda çok zor iki kediye bakmam benimde bir kedim var mama fiyatları vs ikisine birden bakmam imkansız sahiplenmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz İstanbul’da ikamet ediyorum

9 CEVAP

Sezgek

Bunlar hep bilinçsiz davranışların sonucu ah ah ilk olarak yapılabilecek en kötü şey olan boxa kapatılma var bence agresifliği kısırlaştırma ile azalacaktır diye düşünüyorum ama korkaklık sıkıntı işte yaşadıkları travmayı atlatamıyorlar ben kızımı iki aylıkken araba motorundan kurtardım inanın bebekten daha iyi baktık neler neler denedik ama hiç bir zaman o korkaklığı atamadı hala korkak napalım bizde öyle seviyoruz onu inşlh onu ömür boyu sevecek ve onu anlayacak güzel bir yuva bulur lütfen kısırlaştırma ve takip şartı koyun yoksa cins olduğu için takibi çok olacaktır nedense bir cins sevdası var insanlarda özellikle kısırlaştırmalı hemen isteyin damızlık yapmasınlar hayvanı :(

Deniz1741

Lütfen kısırlaştırıp verin hayvanı. Kötü amaçla kullanmak isteyen çok olacaktır. Yazık daha fazla çekmesin.

Buketdur

@sezgek cins diye alınıp sonra masrafı çok oluyor diye bırakılan bir can pascal bir çok yerde paylaştım ilanı takip şartı ve camlarında kedi sinekliği olmalı sahiplenecek kişiyle zaten konuşacağım güven vermeyen birine asla vermem tekrar aynı şeyleri yaşamasını istemem çünkü bu benim bildiğim belkide kaç yuva değiştirdi en son sokağa bırakıyordu aldığım kişi elinde karnesiyle boxsın içinde satacak birini bulamadığı için ben aldım birini bulabilirsem vereceğim eğer olurda bulamazsam kafama yatan birini benimle kalır 😔

Buketdur

Öncelikle merhaba pascala bir yuva bulduk gibi tanıdığım birinin arkadaşı istiyor ikinci bir kedi olarak akşama konuşup anlaşabilirsek vereceğim söyleyeceğim herşeyi kısırlaştırma şartıyla vereceğim zaten alacak kişinin kediside kısırmış erkekmiş umarım onun için iyi olur iyi bir yuvaya gider çok mutlu olur zaten bırakmam onu gidip görürüm sürekli 🙏

Buketdur

@Deniz1741 şuan için kısırlaştırmam zor gibi kendi kedimi 2 ay önce kısırlaştırdım çalışmıyorum da ama sahiplenecek kişiden öncelik olarak kısırlaştırma şartıyla veririm

Sezgek

Bulunur inşlah bu cana da bir yavru 😔

bademthecatt

Yavrumun bakışları içimi sızlattı onlara yapılan bu kötülüklere asla alışamıyorum dilerim çok güzel sevgi dolusu bir yuvası olsun lütfen takip şartıyla ve kısırlaştırma şartıyla bilinçli bir aileye sahiplendirin

Warriorsans

Büyük ihtimalle psikolojisi hiç iyi değildir. Lütfen daha önce kedi bakmış kedi psikolojisinden anlayan kedinin hareketlerine göre hareket eden ona zaman verebilecek birine sahiplendirin. Umarım çok mutlu olacağı ömürlük bir yuvası olur

Selenay1

Cins kedi olduğu için kesinlikle alacak kişinin kısırlaştırdığından emin olun lütfen ne iğrenç insanlar var gerçekten ya burada bile biri vardı 1 kere kardeşini korkuttuğu için sokağa atacaktı kediyi bence gerçek sevgiyle çözülmeyecek bir agresiflik yoktur