Tük Dökülmesi

aliyea

Bu şekilde tüy döktü yavru kedim

2 CEVAP

bademthecatt

Mantar başlangıcı olma ihtimali var genelde böyle kabuk kabuk olup deride döküntüler başlıyor ve çabuk yayılıyor bir muayene ettirmenizi öneririm elinizde crystalin,dr.animal veya cleapet varsa günde iki üç kere sıkabilirsiniz

Gimlihanim

Net olarak göremiyorum. Mantar belirtileri genel olarak kızarıklık, deride pul pul dökülme, kaşıntı, tüylerin dökülmesi genel olarak. Bu belirtilerden bir ya da birkaçı varsa bir muayene şart diye düşünüyorum.