Ağzındaki Siyahlık

Kayagokhan17

Merhaba, ağzındaki siyahlık bildim bileli var. Normal mi bu ?

5 CEVAP

iremdemir16

Damağında mı? Eğer damağında ise koku yoksa bir sıkıntı olmuyor, benim kendimde de var, doğuştan gelen bir özellik, peygamberimizin kedisinin soyundan geldiğini gösteriyormuş

aslihan_e

Ağzında siyahlık derken fotoğrafta anormal hiçbir şey yok. Dudak üstünde siyahlık diyorsanız orası kuruduğu için mama bulaşmasından vs. özellikle yavrularda siyahlaşabiliyor kabuk tutup soyulabiliyor. Dilinde mi siyahlık var?

Cerezler

Dudağının rengi öyle. Benimkinin de kenarı siyah ve ortada ben gibi iki tane siyah nokta var. Merak etneyin

Gimlihanim

Bana da anormal bir durum var gibi gelmedi. Dudak kısmı o siyah renk sadece. Sanmıyorum bir sorun olduğunu ama yine de gittiğiniz zaman veterinerinize bir danışın içiniz rahat etsin.

Kayagokhan17

Evet yanlış yazmışım dudak kısmı siyah ama komple siyah değil sol taraf siyah sağ taraf normal rengi