6 Aylık Erkek Kedi Kızgınlık Dönemine Girer Mi?

Micoleo

Arkadaşlar merhaba 2 tane erkek kedimiz var biri 7 aylık diğeri 6 aylık olmak üzere küçük olan diğerinin ensesinden ısırıp değişik sesler çıkartarak çiftleşme pozisyonuna geçmeye çalışıyor. Herhangi Bi koku birakmasi yok henüz ama kızgınlığı girmiş olabilir mi ?

3 CEVAP

bademthecatt

Evet kızgınlığa girmiş olabilir 6 aylıktan itibaren giriyorlar

aslihan_e

Erkek kedilerin çiftleşmesi için kızgınlığa girmesine gerek yok. 4 aylıkken de aynı şeyi yapabilir. Cinsel olgunluğa ulaşmış artık.

pablopicasso

Girer…