Yavru Kedim Kaka Yapmıyor

Yaren1101

3haftalık yavru kedi buldum 1 haftadır besliyorum gayet iyi gidiyorduk 3 gündür kakasını yapmamaya başladı dün çok az çıkardı bugünde süt veriyorum biberonu itekliyor sürekli uyuyor bide inliyor gibi sesler çıkarıyor şehir merkezinden uzak olduğum için veterinerede götüremiyorum lütfen yardımcı olurmusunız zeytinyağlı pamukla ovuyorum yinede yapmıyor

2 CEVAP

Utkan92

Çok az zeytinyağı içirebilirsin şırınga varsa 1-2cc yeterli olur. Arada karın kısmınada masaj yapabilirsin yavaşca

Yaren1101

Teşekkür ederim 🙏🏻 😇