Cats Lucky Pelet Kullanan

Miniss

Tuvalete atabilme rahatlığı olduğu için bu peleti demeye karar verdim kullanan kisiler deneyimlerini belirtirse sevinirim bir de bentonitten pelete gecis surecinde tavsiyeleriniz var mıdır

6 CEVAP

Yumosi

Ben kullanmıştım. Normalde de çam peleti kullanıyorum topaklanmayan. Kedim hiç yadırgamadı. Tuvalete de hem çiş hem kakayı rahatlıkla attım. Kullanışlı bulduysanız devam edebilirsiniz. Daha ekonomik olduğu için topaklanmayanı seçiyorum.

Miniss

caitlyn Ben 14lt topaklanan peleti alistirma sureciyle beraber yaklasik bir ay kullanabildim .topaklanmayam pelet cok ciddi fark aticak gibi.

caitlyn

topaklanan ile topaklanmayanın farkı ne oluyor tam?bendeki topaklanan çam peleti,diğerini hiç kullanmadım

Miniss

Topaklanmayan pelette kedi idrar yapinca pelet taneleri toza dönüşüyor temizlerken o tozlari eleyerek temizliyorsunjz

beyzathemoc1

Ben 3 farklı topaklanan çam peleti kullandım bigcat catslucky natural bastet bigcat baya kötüydü diğer ikisi eşit ikisinden da çok memnunum ama catslucky eskiden ucuzdu gereksiz pahalandı onun dışında müşteriye olan ilgileri harika üründe bir hata olduğunda hemen telafi ediyorlar

caitlyn

ben alırken adında yazmıyodu, bilgi kısmında topaklanan yazıyodu ama açıklamaya da topaklanmayan yazmışlar, ben topaklanan sanıyodum değilmiş 😌 teşekkürler