Köpeğin Ayakları Çok Zayıf.

coskunelif

Yeni yavru bir köpek bahçemize geldi. Ona yuva yaptık ve mama falan veriyoruz. Fakat ayakları çok zayıf ve çelimsiz. Doğru düzgün yürüyemiyor, koşamıyor. Ne yapmam lazım? Bulunduğumuz bölgede veteriner olmadığı için danışacağım kimse de yok. Bir de bu yeni arkadaşımın cinsini ve kaç aylık olduğunu merak ediyorum. Bana yardımcı olursanız memnun olurum.

3 CEVAP

SelinTuksal

bu köpek bence ya kaçmış ya atılmış. cins gibi duruyor çünkü. öncelikle çok iyi belemelisiniz. şu an nasıl besliyorsunuz? bundan sonra sizinle mi olacak?

coskunelif

Bundan sonra bizimle olacak. Yaş mama ve kuru mama veriyorum. Fakat sadece yas mamayi yiyor. Kuru mamayi yemiyor. Ya begenmedi ya da cok sert geliyor. Geldiğinde karni içine çökmüştü. Tüm kemikleri görünüyordu. Ama şuan karnı biraz daha iyi durumda. Fakat ayakları hala ayni durumda. Vitamin falan mı vermeliyim acaba. Yoksa klasik yumurta yoğurt mu vermeliyim ek olarak.

coskunelif

Ek olarak haşlama et, yoğurt falanda veriyorum. Bu arada yaklasik 5 gündür benimle.