Kedimin Patisinin Altında Sarılık

miabia

Anket

Benim kedimde de var
(1 oy)
Benim kedimde yok
(12 oy)
Ciddi bir şey olabilir
(2 oy)
Toplam (15 oy)

Kedimin patisinin altında böyle sarı lekeler oluyor neyden kaynaklı acaba, diğer patilerinde de var

8 CEVAP

Sezgek

Geçmiş olsun özellikle kesinlikle normal bir durum değil ama neden olabileceği konusunda bir fikrim de tok veterinere danışırsanız iyi edersiniz

miabia

yok silinmiyor patileri çatlak çatlak, o sarılıklarda çıkmıyor

miabia

teşekkür ediyorum belki böyle bir durumla karşılaşan vardır diye sormak istedim :)

Benim erkek kedimde de var ancak çok daha fazla ancak daha çok pati altında değilde paçalarında var acaba zaman içinde kendi bıraktığı kokudan yada idrar buluşmasında kaynaklanmış olabilirmi diye kendi kendime sordum. Bende kedimi birkaç defa yıkadım hiçbirşekilde geçmiyor yarın veterinere gittiğimde soracağım ama pek yeterli bir cevap alacağımı sanmıyorum bizim veteriner biraz çömez. Bu kedilerin bacağında ayağındaki tüylerde oluşan sarı lekeler hakkında bilgisi olan varsa yazabilirmi acaba

miabia

ben de bayramdan sonra gittiğimde danışacağım bir şey öğrenirseniz haber verirseniz sevinirim :)