Kedim Lavabodan Korkuyor

efeesen26

Kedimi yeni aldığımda sürekli poposunda kaka kalıyordu bende temizlemek için lavaboya götüyordum ama hiç hoşlanmadı mecburdum tuttum 10 aylik oldu artik eskisi kadar kalmiyor ama arada patilerini silmek için ve benzeri durumlar için lavaboya götürüyorum ve deliriyor hiç tirmalamadigi kadar tırmalıyor ne yapmam lazim

3 CEVAP

Busraskanli

Merhaba. Bence yıkamanıza gerek yok. Pislenirse ıslak bezle silmeniz yeterli olur. Kediler zaten temiz hayvanlar. Bence hiç strese sokmaya gerek yok

aslihan_e

Kedilerin lavaboya gitmesine gerek yok. Kedinizin tavrı yanlış yaptığınızı gösteriyor zaten.

theyusra

hayvanlar için üretilen ıslak mendillerden alın. kediler vücuduna suyun değmesinden hoşlanmaz zaten.