Kedim Ve Balık

reinefee17

Kedim biz uyurken mutfağa girmiş ocağın üzerinde balık çöpte de kılçıkları vardı kapılarımız eski biraz sürekli kapalı tutuyoruz mutfağı ama yiyip yemediğini nasıl anlayabilirim

1 CEVAP

aslihan_e

Pişmişse hiç sorun olmaz. Kılçığı da yiyor kediler, ağzına boğazına takılma belirtisi yoksa sorun olmaz. Balığın kılçığında kalsiyum var. Tabi ki kılçık kediye verilmez riskli ama sokak kedilerinin kılçık yediğini görüyorum. İnsanlar veriyorlar. Büyük balık kılçıkları riskli bayağı ama sizinkinde kusma, rahatsız olma belirtileri yoksa korkmayın.