Uyanınca Ayak Isırmaya Başladı

Merhabalar. Kedim ayaklara saldıran, ayakları oyuncak gibi gören bir kedi değil ama sabahları uyandığında ayaklarımı ısırıyor. Nedenini anlamıyorum. Isırdığı zaman odadan dışarı çıkarıyorum sadece ama caydırıcı olduğundan şüpheliyim.. neden böyle bir şey yapıyor ve çaresi nedir?

3 CEVAP

Selenay1

Benim kedim canı sıkıldığında oyun oynamak istediğinde ayaklarımı ve ellerimi ısırırdı. Diğer kedimi sahiplendiğimde onunla oynamaya başladı ve bu huyu da bitti. Sizi uyandırıyor ve oyun oynamak istiyor olabilir aynı şekilde

Büyük ihtimalle benimki de aynı sebeple yapıyor demek ki. Keşke bir kedi daha sahiplenecek imkanım olsa o kadar çok istiyorum ki

Zeix

hocam fotoğraf yarışması için ihtiyacım var sütlacın fotoğrafını beğenebilirmisinz