Ginepig İsmi

yarengur05

Anket

Yuki
(18 oy)
Lokum
(5 oy)
Turta
(1 oy)
Suzi
(2 oy)
Toplam (26 oy)

Dün isim önerisi istemiştim içinden begendiklerimi seçtim ankete koydum yardım eder misiniz :)

2 CEVAP

Kişiliğe göre seçim;

1.Yuki = eğlenceli, olduğu yerde fazla durmayan oynak ve orta kilolu guinealara verilen bir isimdir.

2.Lokum = uzun veya yumuşak, beyaz renkli tüylere sahip obur ve sakin guinealara verilen bir isimdir

3.Turta = bu aşırı obur, tontiş ve ekmek ve krem rengine (kırmızı,turuncu ve sarı da olabilir)çok ama çok az benzeyen, aşşırı uysal guinealara verilen bir isimdir.

4.Suzi = Guineanız zayıf ise ne renk olursa olsun bu isim ona en uygun isimdir

Bu arada yazdıklarımdaki renk ve kilolar göz kararıdır.