3. Kedi Hangi Cinsiyet Olmalı Yardım Lütfen

Litaa

Merhaba benim 2 kedim var 2 side kısır bir erkek bir dişi 3. kedi gelecek bu kedinin cinsiyetine karar veremedim hangisini alsam daha az sorun yaratır tafsiyeniz var mı ? gelen kedi yavru olucak 2 aylık

3 CEVAP

Selenay1

Cinsiyetin pek fark edeceğini düşünmüyorum. Zıt olup anlaşamayan olduğu gibi gayet güzel anlaşan da var. Kediden kediye değişiyor

beyzathemoc1

Bir dişi bir erkek halihazırda olduğu için 3.nün pek önemi yok ama dişi daha iyi olur bence

Litaa

açıkçası bende dişi daha iyi olur gibi düşünüyorum şuan ki dişi kedim erkek kedime göre 8 yaş fazlası var pek oynamıyorlar erkeğin canı çok sıkılıyor bizimki en ufak şeyde fıs pençe erkek kediye birbirlerini alışmasında farklılık olmaz diyorsanız dişiden yana kullanacağım o zaman tercihimi