Köpeklerin Kokladıktan Sonra Saldırması

Ozgvl

Arkadaşlar merhaba bugün aklıma takılan bir soruyu size sormak istedim. Bugün ikinci defa başıma geliyor. Daha önce Pug cinsi bir köpeği severken bir anda beni koklamaya başlamıştı ve sonra kızgınca hırlamaya başlamıştı. O an elimdeki bir kokudan rahatsız olmuştur diye düşündüm. Az önce ise komşumuzun k9 cinsi bir köpeği var. Beni tanır daha önce de zaman geçirdik birlikte az önce uzun zaman sonra ilk defa yanına gittim. Gitmeden önce bir kedi sevmiştim. Sonra köpeğin yanına gittim ilk önce sevdim bir sıkıntı yoktu elimi yaladı hatta. Sonra başını öptüm ve bir anda saldırdı. Sahibi yanındaydı köpeğe kızıyor gibi yapına geldi özür niyetine beni tekrar yaladı :) fakat aklıma takıldı. Daha önce kimseye böyle bir davranışını görmedik. Ki daha önce de kedi sevip yanına gitmiştim. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı diye bir sormak istedim.

2 CEVAP

aslihan_e

Kokusu siniyor tabi ki. Bizim kedilerimiz bile kavgalı oldukları başka kedimi seversem bana saldıracak gibi oluyorlar.

Ozgvl

Evet evet onu biliyorum ama benim kedilerimi sevince de gittim daha önce yanına hiç tepki vermemişti şaşırdım şimdi. Belki de o kedideki bir kokuyu sevmemiştir :)