Adana Veteriner

Leobeyy

Merhaba, Adana Çukurova (Özal, mavibulvar) çevresinde önerebileceğiniz veteriner kliniği var mı? Gittiğim veteriner kliniklerinin hepsi para avcısıydı, öğrenciyim arabam yok evime yakın olması tercihimdi öncelikle ama gerçekten hiç memnun değilim gittiğim yerlerden. Lütfen yardımcı olun 🙏

2 CEVAP

aslihan_e

Ben veterinerlere telefon ile ulaşıp fiyat bilgisi aldım bazı şeyler için ama hepsi sözleşmiş gibi aynı fiyatı söylüyor maalesef. Sadece Lina veteriner diğer yerler karma için 200 derken 160 lira fiyat vermişti ama bana da uzak olduğu için götüremedim.

Sezgek

Akdeniz veteriner kipine sakın gitmeyin sadece onu söyleyebilirim biz patimis veterinere gidiyoruz evimize yakın ama ne yazık ki o da ucuz sayılmaz