Kısırlaştırma Korkusu

8 aylık erkek tekir kedim var. Kısırlaştırmayı erteleyip duruyorum içime sinmeyen bir şey var sanki uyuyup uyanmayacak gibi bir korku. Bugün en son randevu aldım pazartesiye ama iptal edesim var. Veterinerimiz de iyi onla alakalı değil. Önceden yemek su içmeyecek olması da beni rahatsız ediyor. Kısırlaştırma hakkında bilgi verebilir misiniz? Neden bu kadar gerekli?

16 CEVAP

icebluedalin

8 aylıkken bende erkek kedimi kısırlaştırdım aslında hiç planda yoktu dişi kedim kızgınlığa girdiği için alelacele veterinere randevu aldık görüştük hemen ertesi güne randevu aldık kısırlaştırma operasyonu 30-40dakika sürdü eve gelince çok halsiz bitkin yatıyordu bizde onu mutlu etmek adına o gun yaş mama yedirdik tabi veterinerimiz belirli bir saat sonra yedirmemizi soyledi bizde öyle yaptık ertesi gün hiçbir şeyi yoktu direkt koşup oynamaya başladı her ne kadar telaslanip evde pesinden ordan oraua kossam da hiçbir şey olmadı boşuna evham yaptığımı anladim inanin korkmanizi gerektirecek hiçbir şey yok bu kedinizin sağlığı için en iyisi güvendginiz araştırdığınız bir veterinere giderseniz tabiki daha iyi olur