Mama Önerisi İstiyorum

blue_hoddle

Anket

Bozita
(11 oy)
Brit Care
(7 oy)
Toplam (18 oy)

Merhaba bu söyleyeceğim mamalardan hangisini kullanmalıyım sizce? Bozita, Brit Care

13 CEVAP

bademthecatt

Brit care tercih ederdim ama ikiside güzel içerikli mamalar kedinize iyi gelirse dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz

Lils

Ekimden beri brit care kullanıyorum memnunum. Geçiş sürecinde kefir verirseniz ishal sorunu yaşamazsınız. Geçişi de en az 10 gün sürsün bence

ozanesk

Bozita isteseniz de kullanamazsanız sanırım, ciddi stok sıkıntısı var. O yüzden geriye tek seçenek kalıyor.

izmirle

İkisinde kullanmayın ikiside kanlı ishal sorunu yarattı mama değiştirdim geçti.

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

gncl

Palyaco

Bozita içlerinden

Anonymus985465

Brit care kesinlikle önermem.
Sanabelle, Nature's Variety somonlu, Orijen

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

@Hamlet
Brit care kulanmayacağım zaten. Fakat açtığım kısır olmayan kediye kısır mama verilirmi başlığına bakarmısın?

Anonymus985465

Kısır olmayan kediye kısır maması tavsiye etmem. Bozita'yı denemediğim için fikrim yok.
Sanabelle sensitive kuzulu/tavuklu verebilirsiniz. Sanabelle indoor varsa daha iyi.

Selenay1

Brit care içerik olarak daha iyi hatta bozitanın 2 katı et var diye hatırlıyorum

Selenay1

Brit care ne alaka önerilmiyor anlamadım içeriği bu sayılan mamalardan daha iyi ve durduk yere mama değişti diye kanlı ishal olmaz