Kısır Olmayan Kediye Kısır Kedi Maması Verilir Mi ?

blue_hoddle

Merhaba. Başlıkta yazdığı gibi kısır olmayan bir kediye kısır mama verilir mi. Bozita mama kullanacağım. Bozita nın yetişkin kedi maması yok. Bir tane var oda Tahıl dolu. O kadar para ile tahıllı bir mama almak istemiyorum. Kedim 1 yaşında kısır değil. Sizce Bozita Indoor Kısırlaştırılmış yetişkin kedi maması verilir mi ?

7 CEVAP

cat_expert

Bir zararı olmaz aslında ama enerjik bir kediniz varsa kilo kaybına neden olabilir, kısır mama aslında bir nevi diyet mamadır. Hareketli bir kediniz varsa kısır mamadan gerekli kaloriyi alamayacaktır bu da kilo kaybı olarak geri döner.

Anonymus985465

Kısır olmayan kediye kısır maması tavsiye etmem. Bozita'yı denemediğim için fikrim yok.
Sanabelle sensitive kuzulu/tavuklu verebilirsiniz. Sanabelle indoor varsa daha iyi.

blue_hoddle

@cat_expert
sen hangi mamayı kullanıyorsun. memnun musun. Bozita yetişkin maması kullandın mı? tahıllı bir mama ondan kullanmaktan çekiniyorum. sen ne düşünüyorsun.

blue_hoddle

Tamam teşşekür ederim. iyi geceler dilerim.

hayrithecat

Bencede vermeyin. Kisir mamanin normal mamaya gore degerleri dusuk oldugundan kedinize hem az gelir hem de kilo almaz. Kilo bile verir belki 🥲🫣

cat_expert

@blue_hoddle

Biz kısır dişi kedimiz için şu an proplan morina ve alabalıklı kullanıyoruz fakat n&d somonluya geçiş yapacağız yaza doğru.

Vermeseniz daha iyi olur ☺️☺️