Felicia Kısırlaştırılmış Kedi Maması?

Anket

İyi
(5 oy)
Orta
(10 oy)
Kötü
(6 oy)
Toplam (21 oy)

Herkesee merhaba petlebi ailesi...4 yaşında kısırlaştırılmış bir kedim var.Uzun zamandır N&D marka kullanıyordum fakat artan fiyatlar yüzüne Felicia Kısırlaştırılmış somonlu kedi mamasına geçmeye karar verdik.. Besin değerleri olarak çok bir fark yok. Fakat internette gezerken felicia ile ilgili bir kaç şikayet okudum.. Kanlı ishal vs. gibi.. Kullanan ve bizim gibi felicia'ya geçen varsa yorumlarını yazabilir mi? Nasıl bir mamadır ve neler mama değişiminden sonra kedinizde neler gözlemlediniz? Şimdiden teşekkür ederim🌸

9 CEVAP

Casperbeyy

Biz o fiyat aralığında prochoice kullanıyoruz,memnunuz bu bitince golosi de deneyeceğiz,rotasyona eklenebilir

Lolaaacatt

Biz 2 aylıkken kullanmaya başladık şuan 1 yaşında bir zararını görmedik. Tabii kedinin bünyesine göre de değişir, deneyin bence

Sinemsf

Kötü bir mama, ishal yaptı kedilerimde. Onun yerine ben obivanın ocean serisini kullanıyorum

Selenay1

İçerik olarak kötü duruyor hatta baldo pirinç varmış başka hiçbir mamada görmemiştim. Fiyat olarak bilmiyorum tam ama sanabelle, bozita bu mamalara bakabilirsiniz

icebluedalin

iki kedim içinde somonlu kısırını kullanıyorum yaklaşık beş altı aydır hiçbir problemle karşılaşmadık veterinerimize hemen hemen her ay kontrole gidiyoruz hiçbir problemleri olmadığını belirtti ishal tüy dökümü artışı gibi problemlerle hiç karşılaşmadık gayet memnunuz ayrıca obivan ocean da güzel şuan denemek için aldık iki aydır kullanıyoruz hiçbir problem olmadı tabi her kedi farklıdır hepsi bir değil bu yüzden denemeden de pek bilemezsiniz gibi iki kiloluklarindan alip deneyin bence

Quinttet

Bence sürekli değil ama zaman zaman kullanılabilecek bir mama. Eksik olan vitaminlere göre yanında takviye ile verebilirsiniz.

bademthecatt

Yaklaşık 6 ay somonlu kısır mamasını kullandık bizde ishal şikayeti olmadı fakat kedimde aşırı tüy dökülmesi,kepeklenme ve tüylerinde keçeleşme ve çok mattı tüyleri kediden kediye değişiklik gösterebilir durumunuz bu mamaya yetiyorsa deneyebilirsiniz. Yaklaşık o fiyat aralığında golosi,brit premium mamalarıda olabilir büyük paket alırsanız kg başına uyguna gelebilecek mamalardan da bozita,brit care önerebilirim

Warriorsans

Kullanmadım ama orta segment bir mama bence kullanılabilir bir mama sonuçta her kedide farklı etki yaratacaktır bazıları çok memnun bazıları hiç memnun değil. Muadil benzer segmentte daha iyi mamalar var ben olsam onlara yönelirdim. Bizde şuan golosi kullanıyoruz memnunum bence fiyat performans olarak alınabilecek bir mama

TATA4242

Felicia mama kötü mama diyemem ama iyi bir mamada sayılmaz.Su an piyasada bulunan brit premium seviyesi bir mama her ikisinide kullanan biri olarak Felicia daha iyi diyebilirim.