Kedime Hangi Yemi Almalıyim

Ayefe1234

Kedime hangi yemi alcamı bilmiyorum çok pahalı olmasın

16 CEVAP

NorthNight

Sanabelle’nin yaşlı kediler için olan mamasına bakabilirsiniz 10kg alırsanız kg başına 70-80tl civarına denk geliyor diye hatırlıyorum. Bunun dışında britcare, nutri feline gibi markalarda var ancak onların fiyatlarını hatırlamıyorum hemen hemen sizin belirttiğiniz civara denk geliyordur sanırım.
Kedinizin yaşına uygun maması olan aklıma gelen markalar bunlar. Bir kaç sitede fiyatına içeriğine bakıp tercih edebilirsiniz.

Selenay1

Yem şfşdşdlddşş

NorthNight

Kg başına bütçenizi kedinizin yaşını, kısır mı değil mi bunları yazarsanız daha doğru öneriler verilebilir.

Bu arada yem kelimesini komik bulan arkadaşlar için söylüyorum, kelimenin tdk daki anlamı “hayvan yiyeceği” yani yem yazılması o kadarda garip bir durum değil 🙃

Ayefe1234

Kilosu 90 tl civarı olsa iyi olur kedim

9 yaşında 1 yasında kısırlaştırılmış

Warriorsans

Yaşlı kedi maması almanız lazım sanabelle markasına bakabilirsiniz

bademthecatt

Brit care markasınında yaşlı kedi maması vardı onada bakabilirsiniz

Ayefe1234

Bide cabuk kilo aldırcak bir mama lazim

Anonymus683514

Net olarak bir üst sinir yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz

Sinemsf

Yavru mu yetişkin mi kısır mı?

BiciriginAnnesi

Yem🤦🏻‍♀️😂

Ayefe1234

Kilosu 90 tl civarı olsa iyi olur kedim

9 yaşında 1 yasında kısırlaştırılmış

Ayefe1234

Bide cabuk kilo aldırcak bir mama lazim

Ayefe1234

Bide cabuk kilo aldırcak bir mama lazim

Ayefe1234

Bide cabuk kilo aldırcak bir mama lazim

Ayefe1234

Bide cabuk kilo aldırcak bir mama lazim