Brit Care Kitten Kullananlar

Sulemiss

Brit care kitten kedi maması kullanan var mı? Hillsten felicita geçtim ama felicianın taneleri çok küçük brit care kullanıp memnun kalan var mı taneleri nasıl

4 CEVAP

gokhansultan

Bence uzun geçiş süreci sonrası ishat şikayeti olmazsa fiyatına göre çok iyi bir mama.

bademthecatt

Bir kesimin kedisine çok iyi geliyor hiç sorun yapmıyor ama bir kesimin kedisinde maalesef ishal sorunu yapabiliyor denemeden bilemezsin ama geçişi 1 aya yayarsanız sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum bende birkaç ay sonra brit care geçmeyi düşünüyorum

Selenay1

Türkiyedeki en iyi yavru kedi mamaları diye bir araştırma vardı tüm mamaları değerlendirip ilk 15 sıralanmıştı ve brit care o listede 4.sıradaydı. İnternetten bakabilirsiniz orada neye göre değerlendirdiği de yazıyordu. Hills ve felicia ilk 15te bile yoklar. Yani demem o ki tane boyutuna bakmak yerine içeriğe bakmalısınız.

Sulemiss

Içeriği güzel görünüyor ama kullanıcı yorumlarında çoğu kişi kedim ishal oldu aylardır mamayı değiştiğim de iyileşti diyenler vardı merak ettim