Sanicat Kedi Kumu

Zehramira

Biraz önce sanicat sabun kokulu kum sipariş ettim ve ince tanelimi kalın tanelimi yazmıyor bunu farketmeden siparişi tamamladım ve sonradan farkettimki ince taneli veya kalın tanelimi bilmiyorum diye hemen gittim sipatiş özetine baktım ince taneli, kalın taneli gibi bir seçenek yok. Şuan resmen kalp krizi gibi bişey yaşıyorum kalın taneli kum bir kere kullandım ve illAllah getirttirdi.. 1 ay o kadar zor geçtiki sanarsınızki 1 yıl geçti o derece bıktırdı beni neyse sanicat kullanan kişiler kum taneleri nasıl active olanından sipariş verdim

13 CEVAP

martha

active kumun hem kalın hem ince taneli çeşidi var
ben de bir kere kalın taneli aldım gerçekten de ince taneli kum gibisi yok. kalın güzel olmuyor

miasugok

Ne konik bir konu oldu yok pilavlık bulgur kadar yok nohutun yarısı :) ben başlattım özür dilerim :D

martha

pilavlık bulgur kadarsa ince tanelidir sizinkide :D

miasugok

Hahahaha :)

miasugok

Ben sanicat active marsikya sabunlu kullanıyorum ama ilk kumum hiç değiştirmedim memnun kaldığım için, o yüzden kıyaslama yapamıyorum, boyut olarak size pilavlık bulgur tanesi kadar diyebilirim sanırım en doğru tabir bu:)

Zehramira

Nohutun yarısı kadar birşey :/ hiç aklıma gelmediki şuan

miasugok

Anladım bizim kumumuza göre baya büyük o zaman umarım memnun kalırsınız :)

miasugok

Kalın taneli kumun boyutunu bir şeye benzetecek olsanız ne derdiniz? Hiç kalın taneli kum görmedim merak ediyorum ya da benimki kalın taneli mi acaba, ince taneli iyice kum gibi mi oluyor

Zehramira

Oh be içim ferahladı ya bide 2 adet sipariş verdim kalın taneli çıkarsa 2 ay nasıl geçicek diye düşünüyordum

Zehramira

Ya :( benim sipariş verdiğim yerde seçenek yoktu

Zehramira

Kalın taneli büyük oluyor baya ince taneli mükemmel gerçekten ya ilk kedi sahiplendiğimde veteriner ince taneli kedi kumu önerdi aldım bi kaç beğenmediğim özellikler oldu ama kalın taneli kumla karşılaşınca ince taneliye kurban olayım ya dedim özellikle idrarda topaklanması berbat ötesi..

SelinTuksal

ya bende kalın taneli kullandım bi ara ama bu kadar memnuniyetsiz olmadım. yani, o kadar kalın da değil ayrıca. ince taneli toz gibi tanelerini seçmekte zorlanıyorsunuz. kalın pirinç kadar falan. belki azıcıcık daha büyük.

Zehramira

Belki markaları farklıdır ben vancat kalın taneli vanilya kokulu kullanmıştım ve bidaha asla almam hiç memnun kalmadım. Kürekle alırken bir kere sallamamda parçalandılar.