Obivan Mama Hakkında

ernbuse

İki kedim var felicia kullanıyorum mama değişimi yapmak istiyorum dönüşümlü kullanacağım. Bu mamayı gördüm yorumlarda kullananlar memnun, siz ne düşünüyorsunuz alınır mı

2 CEVAP

Warriorsans

2 kg kadar kullanmıştık iki kedimde de kötü bir etkisi olmadı ben memnun kalmıştım. Bence deneyebilirsiniz hatta ben dün mark a mama siparişimde 40 tl ye yanında yaş mamayla görünce attım sepete ara ara bizimkilere veririm diye.

icebluedalin

bende normalde Felicia kullanıyorum indirimdeyken 1kilosunu 40liraya almıştım şuan kullanıyoruz ve gayet güzel hiçbir problem olmadı ishal, kabızlık, tüy dökümü istahsizlik gibi hiçbir şey yapmadi çok severek tüketiyorlar taneleri küçük olduğu için benim kedilerin için ideal çünkü felicianin taneleri normal olsa da benimkiler bazen yutuyor direkt sonra da kusuyor ama bunun tanesi küçük olduğu için çiğnemeden yani kırmadan yuttugunda bir problem olmadı