Kedide Belli Bölgede Tüy Dökülmesi

Pamuk_42

Apartmandaki kedimizin sadece belli bolgesinde yoğun bı tüy dökümü var onun için ne yapabilirim

3 CEVAP

bademthecatt

Fotoğrafını eklerseniz belki daha çok yardımcı olabiliriz dışarıya çıkan bir kediyse diğer kedilerle kavga sırasında tüyleri yolunmuş olabilir veya mantar olabilir elinizde crystalin,dr.animal tarzı spreyler varsa günde 2-3 kere kediyi gördükçe sıkabilirsiniz batikonlada temizleyebilirsiniz o bölgeyi rahatlatır

Sezgek

Bademin dediği gibi foto ile daha çok yardımcı olabiliriz bölgesel tüy dökülmesinin bir çok nedeni oluyor kavga sırasında yolunma stres mama kaynaklı alerji ya da mantar egzama ya da farklı deri hastalıkları dışarı çıkan bir yavru olduğu için etken neden de artıyor tabi ama bu süre de yapabileceğiniz en güzel şey orayı sık aık temizlemek

Quinttet

Veteriner hekime götürebilirsiniz.