Kediler İçin Cam Yatağı

icebluedalin

Arkadaşlar merhabalar kedilerim camdan dışarıya bakmayı çok seviyor bende onlar için cam yatağı almak istiyorum güvenilir onerebileceginiz bir site var mı?

9 CEVAP

teddybal

https://ty.gl/1c4fws1i2z

https://ty.gl/k8wcva9n4s

https://ty.gl/gbk2qhoc2e

Bu 3'ünün piyasadaki en iyisi olduğunu düşünüyorum, pencere boyutlarınıza göre karar verirsiniz, ilk linkteki her pencereye sığıyormuş.

icebluedalin

çok teşekkür ederim🌸😻

NorthNight

Atahome ürünlerinden çok fazla kişi memnun, camlarımız uygun değil diye alamadım ben ama kesinlikle ilk tercihim oranın ürünleri olurdu. @teddybal linkleri eklemiş zaten 😊

Gimlihanim

Hep si bu ra da da ata home cam yatakları seviliyordu diye biliyorum. Bir bakın isterseniz.

gokhansultan

Ben de aynı konuyu açacaktım çok iyi denk geldi. Öneriler için teşekkürler 🙂

bademthecatt

Bizim camımız pek cam yatağına uygun değil ve 2.katta oturuyoruz cam yatağı alamayanlar için öneride bulunmak istedim. Bademde camdan bakmayı kuşları izlemeyi çok seviyor camın olduğu duvara eski masamızın tahta alt kısmını koyup üstüne büyük bir minder koyduk orda hem uyuyor gündüzleri hem kuşları izliyor perdenin önüne geçip güneşleniyor bile 😂 kışında petekte cama yakın olduğu için sıcacık uyumuş oluyor onun rahat edebileceği böyle alanlar yaratabilirsiniz imkan varsa

latte9

Ben *********dan aldım ve kedim ilk başta gitmedi ama şu anda üzerinden inmiyor

latte9

Tren dy ol dan

Merhabaa ata home dizayn ve pugalo tırmalama sayfalarına bakmanızı öneririm ☺️ ikiside çok kaliteli 💕