10 Aylık Kedime Yetişkin Yaş Mama Veriyimmi ?

Zeix

merhaba kedim biritsh longhair 10 aylık gimcatdan yaş mama alıcaktım ama yine kitten olanlardanmı alıyım yoksa normale mi geçiyim artık ? birde balıklı alıcam bu arada ton balıklı

6 CEVAP

Bence verebilirsin 10 aylık bir kedi rahatlıkla yiyebilir

hayrithecat

kediniz zaten 10 aylik olmus yavruluk evresinin neredeyse tamamini tamamlamis o yuzden vermenizde bir sey olmaz. Kedinizin de kilosu yerindeyse löp löp yesin afiyet olsunn 🥰

bademthecatt

Yetişkin yaş mamalarından verebilirsiniz. Eğer alerjisi yoksa tavuklu,balıklı dönüşümlü verirseniz daha iyi olur hepsinden ihtiyacı olan proteini alır başka iyi markaların ördekli,sığır etli mamalarınada bakabilirsiniz

gokhansultan

Gönül rahatlığıyla verebilirsiniz :)

TATA4242

Bir kedi 4 aylık iken ergenliğe girer yani ciftlesebilir bile bu sebeple yetişkin mama yemesinde sakınca yoktur.

gece18

Biz yetişkin maması kullanıyoruz.