Kedimin Bağışıklığını Güçlendirmek İçin Hangi Marka Takviye Kullanmalıyım?

Rbacn

Arkadaşlar merhaba. Kedim 1 yaşında ve bir kaç hafta önce hastalandı. Veterinerde tedavi gördü. Hastalığının annesinden bulaşan bir çesit virüs olduğunu söyledi veterinerimiz. Bağışıklığını güçlendirmek için de ek takviye verdi, şu anlık onu kullanıyorum. Bu hastalığın tekrarlamasını önlemem için kedimin bağışıklığının düşmemesine dikkat etmem gerekiyormuş.
Sizin deneyimlediğiniz, işe yaradığını düşündüğüz, kedim için ömürlük kullanabilecegim vitaminlerden hangi markaları kullanabilirim?

8 CEVAP

NorthNight

Hastalık tecrübesi atlatanlar için veteriner önerisi olan ürünlerin kullanılmasını daha doğru buluyorum. Veterinerizin verdiğinden devam edebilirsiniz, veya sadece veterinerlerde olan ürünleri alabilirsiniz.
Şuan bizim bi sorunumuz yok sadece önlem amaçlı vets plus ın tabletlerini kullanıyorum haftada 3 kez falan. Yine de dediğim gibi veterinerinizle görüşün belki size mg olarak falan daha güçlü bir ürün tavsiye eder.

TATA4242

Bağışıklık için balık yağı takviyeleri alabilirsiniz ayrıca C vitamini kullanabilirsiniz.Vet.hekime danışın ve uygun bulursa kullanın.

bloodyluxury

Merhaba,

Geçmiş olsun öncelikle. Biz bir süre Biofeline Immune +C tabletlerini kullanmıştık. Zaman zaman hapşırması vardı oğlumuzun, büyüdükçe ve bağışıklığı güçlendikçe geçti. Yalnız veterinerinize danışarak kullanmanızda fayda var.

gece18

Vedavet

Rbacn

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Veterinerdeki markaları internet üzerinden bulmak zor oluyor. Ben de ömürlük kaliteli bir vitamin desteği sağlamak istemiştim. Ama sanırım yine veteriner gözetiminden çıkmamam gerekiyor.

TATA4242

Evet vet.hekim sözü önemli çünkü tedavisine biz bakmadık ve kedinizi yakından görmedik ve virusden bahsettiğiniz için en doğrusu bu.Anlattiginiz ölçütlere göre bizim burada yaptığımız sadece tahmine dayalı öneri olabilir.Vitamin vb.takviye ürünlerin hastalıktan açığa çıkmadan önce tedavi edici olduğunu unutmayın aksi takdirde sadece takviye ürünlerdir.

Biofeline immune+C tablet tavsiyemdir

Anonymus985465

Haşlanmış hindi/tavuk suyu ile beraber