Hiç Yavru Köpek Olmaması

martha

ben senelerdir hiç yavru sokak köpeğingörmedim hep yetişkin köpekler var. acaba anne köpek büyüyene kadar saklıyor mu yoksa gerçekten de hiç yavru yok mu? çok merak ettiğim için soruyorum

5 CEVAP

miasugok

Belki belediye kısırlaştırıyor olabilir kulaklarına bakınca anlarsınız belediye tarafından aşılanmış ve kısırlaştırılmışsa küpeleri oluyor

martha

evet olabilir belki de yavrular olunca direk barınağa alınıyordur artık

KedimVar

Buldukları bütün köpekleri kısırlaştırıyorlar. Yavru bulunca ise direk barınağa götürüyorlar. Burada bir Husky nin 5-6 tane yavrusu olmuştu daha 1 aylıkken hepsini barınağa götürdüler, Husky yi de kısırlaştırdılar. :( Sanırım birisi haber vermiş.

Zehramira

Demek bende o yüzden hiç sokakta yavru kedi veya yavru köpek göremiyorum. Görürsem 1000 de 1 görüyorum

KedimVar

Aslında yavru kedi her yerde var. Bunu köpeklere yapıyorlar.