Kedim Çok Seçici Yardımcı Olur Musun

latte9

Nutri feline içeriği iyi olduğunu duydum ancak malum fiyatlar pahalı cesaret edemiyorum sipariş vermeye kedim yer mi diye
Sizin öyle bir şikayetiniz oldu mu karışık olan serisinden Almak istiyorum

3 CEVAP

NorthNight

E vi ne ma ma da testerlarını görmüştüm, petlebide de vardı sanırım. Öyle deneyebilirsiniz.

TATA4242

Kediniz seçici ise tavsiyem brit marka olur en az 2 hafta eski mama ile kullanırsanız ve kefir vb.ek takviyeler ile desteklerseniz korkulan şikayetleri uzun süreli yaşamazsınız.Almakda iyi yapmışım dersiniz.Ustelik bahsettiğiniz gibi pahalı bir mama Brit ile kıyaslandığında içerik olarak daha alt seviye diyebilirim.

Tester deneyebilirsiniz