Kedinin Vücudundan Dökülen Siyah Şeyler.

Nuurr1

Merhabalr. Annemin kedisinde yatıp kalktığı yerlerde böyle siyah şeyler oluyor. Bu nedir neden olur. Veterinere götürcez zaten haftaya ama acil birşeyse diye merak ettim

11 CEVAP

NorthNight

Pire dışkısına benzettim tüylerini aralayın elinizle sanki karabiber dökülmüş gibiyse dipleri piredir.

martuyl

pire yumurtasını nası görebiliyosunuz yav :D yarım milimden az çapı var :D muhtemelen ölü pirelerdir. gezinenleri üzerinde görebilirsiniz tararken. pire tarağıyla tarayıp peçeteye silince belli oluyor iyice.

aslihan_e

Pire yumurtası ya da kakaları büyük ihtimalle ama fotoğraftan belli olmuyor ki.

Nuurr1

Pire yumurtasımı 😏 kayıptı bulduğumuz günden böyle dökmeye başladı 😔

Zeix

hocam fotoğraf yarışması için fotomu beğenebilirmisiniz

Nuurr1

Tüylerini araladım baktım yoktu öyle birşey

Warriorsans

Pire dışkısıdır büyük ihtimalle. Kedi pire tarağı edinip kedinizi tarayabilirsiniz. Tüylerin arasında genelde görmesi zor oluyor

aslihan_e

Kedi aknesi parçaları da olabilir, bıyıklarında çenesinde siyahlık var mı? Ama yüksek ihtimal pire dışkısı. Bir iki tane varsa bulmanız çok zor.

Nuurr1

Bıyıklarında ve çenesinde de bir siyahlık yok ama anlam veremedim gerçektenn 😏

Nuurr1

Konu hep pire olduğuna göre acilinden veterinere ozaman

Muezzabalim

Kulak uyuzu olabilir arkadaşımın kedisinin kulağından da böyle şeyler dökülüyordu veteriner kontrolünde tedavisini oldu geçti fakat çok fena bir durum geçmiş olsun kulağını kontrol edip flash ışıkla bakın belli olur içinde siyah birsuru şeyler oluyor