Hangi Mamayı Secersiniz

Merhaba kediniz için hangi mama

12 CEVAP

Palyaco

Wildful veya fitmin veya nutri feline

Palyaco

İzmirle kardeşim iyi bayramlar diliyorum sana

iremdemir16

Benim kedim kısır erkek, acaba kullanıyoruz:)

izmirle

Mama için isim alalım

izmirle

@ palyaco reis iyi bayramlar diliyorum sana

MsBidik

Ben suan Felicia bitmek uzere bittiginde brit care yada brit premium geccem

gece18

Rotasyonlu mama kullanıyorum ben. Su an hassas sindirimli kuzu etli proplan kullanıyoruz. Önceden acana ve aromaları, hills ve tedavi mamaları kullandık.

gokhansultan

Şu an orijen nd karışık kullanıyorum, bitince acana devam edeceğim. Sonrada acana brit care rotasyonu yapacağım.

bademthecatt

Şuan nd kullanıyoruz birkaç ay sonra brit care geçmeyi düşünüyorum

Ebrnk

Royal canin ve nd karışık kullanıyorum, sanabelle'ye geçiş yapacağız muhtemelen.

edmrcglu

proplan somonlu kısır kullanıyorum

Aysberll

Hill kullanıyorum